Veteranen toernooi bijna volgeboekt

Het jaarlijkse veteranentoernooi (40+) op 8 december is bijna volgeboekt….

Nog 3 weken te gaan….
In februari meldde zich de 1e deelnemer (een hoofdklasser notabene). We zitten inmiddels op 75 deelnemers. Bij 90 is het echt vol. Informatie over dit toernooi: Uitnodiging veteranentoernooi 8 December 2013

Hieronder alvast de – zeer voorlopige – poule-indeling.

 

poule 1  
Nab Bert Bit.nl hfdkl
Steeg Henri ter Shot Soest 1e
Speek Hans t.t.v.Zwolle hfdkl/1e
Meewis Bob Hilversum 1e
Kwint Bert ZTTC 1e
Klein Teeselink Bennie Gorssel 2e
Jansen Jos Over ‘t Net 1e
Jansen John 1e
Hoenderdaal Lars van ‘t 1e kl
Klein Teeselink Bennie Gorssel 2e
poule 2
Mostert Jan Bit.nl 2e
Oostendorp Gerrit Tian Nijmegen 2e
Rekers Harm t.t.v. Zwolle 2e
Mark Hans UTTC 2e
Lindenaar Martin 2
Lenting Mario ttv Hagestein 2e/3e
Lammertse Ronald Hilversum 2e
Dickhoff Thom Effect 2e
Chateau Jan pierre VVV 2e
Beek Jan Willem ter Werinon 2e
poule 3
Arendonk Clemens UTTC 3e
Daselaar Bert Hilversum 3
Kerkhof Frans van Boven Leeuwen 3e
Leenders Erik ZTTV 2e/3e
Leenders Wout Hilversum 3e
Meer Ted van de Hilversum
Mulder Hans ZTTC 3e
Vliet Nico v. TOVO 3e
Vonk Frank ttv Zwolle 3e kl
Wijman Gerard Effect 3e
Top Wilco van de BIT.NL 3e
poule 4
Leeden Rob van de ttv Grijpskerk G lic
Geraerts James Renate 3e/4e
Harkema Hans ttv Grijpskerk G lic
Dix Gilbert Otio 4e
Bornhijm Rene Over ‘t Net 4e
Braak Koos van Shot Soest
Briet Martin Shot Soest 4e
Aalders Geke 4e
Aalders Henry Maarsen 4e/5e
poule 5
Chateau Caroline VVV 5e
Geer Jeroen van de Effect 5e
Goudriaan Bert Oni 4/5e kl
Hessing William Hilversum 4/5e
Jansen Bep Hilversum 4/5e
Kuyper Fred Alexandria 4/5e kl.
Lijflijt Yurrie Oni 4/5e
Lindenaar Dirk Oni 4/5e
Smulders Frans Renate 4e/5e
poule 6
Zouwen Rinus van Diveko Schiedam 4e
Wendel Sander ONI 4/5e
Vos Dick Scyedam 5e
Vrossink John TTV Gorssel 5e
Tilburg Jan van de FVT 5e
Muijderman Jan ttv Hagestein 5e
Oostendorp Elsevina 5e
Konst Riet ttv Play Fair 5e
Brug John van de Over ‘t Net 5e
poule 7
Buitenhuis Els TTV Gorssel 6e
Eriks Paul Effect 5/6e
Geelen Gerard Oni 5/6e kl
Jansen Nurma Oni 5/6e
Rootselaar Coby Hilversum 5/6e
Rooij Clement N.N R’dam 5/6e
Udinga Esther 5e/6e
Steenoven Jan van Scijedam 5e
poule 8
Vos Trees Scyedam 6e
Tak Hans VTV 6e
Schaap Manja Hilversum 6e
Maas John Effect 6e/recr
Jansen Bennie Oni 6e
Honores Isabel FVT recr
Buitenhuis Gerrit TTV Gorssel 6e
Cheuk Ko Effect 6e
Kok Leida BIT.NL
Menu