SVE meest succesvol in eerste weekend van Regio Kampioenschappen

Tijdens het eerste weekend van de Regio Kampioenschappen Midden moesten de deelnemers al vroeg hun bed uit. Zowel bij de lagere senioren als bij de lagere jeugd beginnen de eerste wedstrijden al om 9 uur. Bij de lagere senioren was de opkomst zeer goed te noemen. Maar liefst 86 spelers van clubs uit de Regio Midden van de NTTB hadden zich ingeschreven.
Was om 9.00 uur bij aanvang van de dubbels nog de vraag wie het meest wakker was, gaandeweg kwamen de meesten goed op dreef en werden er op de 22 tafels in beide zalen van het Hilversumse Tafeltenniscentrum als vanouds fanatiek gestreden om de prijzen. Waarbij de gezellige sfeer en de onderlinge band die veel tafeltennissers nu eenmaal hebben, voor extra spelvreugde zorgde.

Toernooileider Duco Lieste doet verslag:
Na verwerking van de inschrijvingen had de toernooileiding enkelklassen gecreëerd met als doel die zo spannend mogelijk te maken. Het verschil tussen de als eerste en laatste geplaatste speler binnen een klasse was  +/- 160 punten. Hierdoor ontstonden er spannende en vaak ook lange wedstrijden  over het maximale aantal games.
Enkel 4 (1193 – 1046)
De als eerste geplaatst en favoriet Linh Nguyen werd 2e in zijn poule. Hij verloor alleen van de ervaren WIK-speler Ronald Verleun – die vervolgens door clubgenoot en latere finalist Bas Lemmerzaal werd uitgeschakeld in de kwartfinale. In een spannende finale wist Linh een 2-1 achterstand om te buigen in een 2-3 overwinning ( 12-10, 7-11, 11-8, 8-11, 9-11) en zich daarmee tot winnaar van de enkelklasse 4 te tronen.
Enkel 5 ( 1046 – 875 )
In de finale van de drukst bezette enkelklasse – 30 deelnemers – was William van Grunsven (Almere United)  Ruben Klein (SVE) in 5 games de baas. De als 16e geplaatste Ruben wist hier – na meerdere ‘broedermoorden’ in de knock-out ronden – op clubgenoten Paulien Peet (8e) en Jan Braat (9e)  knap de finale te behalen.
Enkel 6  ( 862 – 707 )
Ankit Maheshwari van Fletio had nog geen competitie/toernooi-ervaring en werd knap 2e in de Enkel 6.
Simon Klees was scherp in zijn finale tegen Rob Uijterwaal (3-0) waar hij revanche nam voor zijn verloren poulewedstrijd.
Enkel 7 (tot 704 en recreanten/nieuwe spelers )
De enkelklasse 7 leek een prooi te gaan worden voor de SVE. Deze recreanten, die meerdere keren per week fanatiek in de 55+ groepen spelen, deden voor het eerst mee aan een officieel NTTB-toernooi. Siebren de Haan (SVE) verloor nipt in 5 games van Ferdinand van Leersum (Hoogland) in de troostronde. In de finale van de winnaarsronde werd er revanche (3-0) genomen door Hilversum-lid (met jeugdervaring in Lisse) Peter van Rooyen op Hamid Ahmadi (SVE).  Ook hier won eerst Hamid in de poulefase. 

SVE (14 deelnemers) ging er met 6 prijzen vandoor (5 in de enkelklassen en winnaar dubbel-4). Hilversum had nog 13 deelnemers na de afmelding Laura van der Werf en viel 2 keer in de prijzen.

Prijswinnaars RK Senioren 11 januari 2025

Enkelklasse 4 Winnaarsronde
1. Linh Nguyen (Almere United)
2. Bas Lemmerzaal (WIK)

Enkelklasse 4 Troostronde
1. Dick Schram (TTV Bijmaat)
2. Erwin Breed  (Vlug en Vaardig)

Enkelklasse 5 Winnaarsronde
1. William van Grunsven (Almere United)
2. Ruben Klein (SVE)

Enkelklasse 5 Troostronde
1. Martijn de Graaff (Veenland)
2. Eddie de Goede (ZTTV)

Enkelklasse 6 Winnaarsronde
1. Henk Vaessen (SVE)
2. Ankit Maheshwari (Fletio)

Enkelklasse 6 Troostronde
1. Simon Klees (Hilversum)
2. Rob Uijterwaal (SVE)

Enkelklasse 7 Winnaarsronde
1. Peter van Rooyen (Hilversum)
2. Hamid Ahmadi (SVE)

Enkelklasse 7 Verliezersronde
1. Ferdinand van Leersum (Hoogland)
2. Siebren de Haan (SVE)

Dubbelklasse 3 
1. Coen van Asselt / Bass Lemmerzaal (WIK)
2. Erik Leenders (ZTTV) / Dick Schram (TTV Bijmaat)

Dubbelklasse 4 
1. Ruben Klein / Martijn Zuidweg (SVE)
2. Ara Saber / Ruud Hoogeveen (Huizen) 

Lagere jeugd strijdt om ruim gevulde prijzentafel

Een dag later was het de beurt aan de jongste jeugd uit de regio Midden. Hier minder deelnemers (55) dan de dag ervoor.  Maar toch twee redelijk gevulde zalen met aanstormend tafeltennistalent, nauwlettend in de gaten gehouden door de aanwezige clubbegeleiders en ouders.
Behalve veel trofeeën waren er ook nog prijzen te winnen bij de loterij, waarvoor alle deelnemers twee gratis lootjes hadden ontvangen. Zeer gewild waren de cadeaubonnen voor tafeltennisartikelen, beschikbaar gesteld door de firma Sport Europe. Bovendien ontvingen alle deelnemers een herinneringsmedaille, waardoor niemand met lege handen naar huis ging.

Gaandeweg het toernooi waren er, zoals te verwachten was, steeds meer spannende partijen te zien, die met 2 of 3 punten verschil in de vijfde game werden beslist. Voor de verliezend halve finalisten was er nog een herkansing: de strijd om de 3e plaats, die eveneens bekroond werd met een beker.

Spelers van maar liefst 10 verschillende verenigingen kregen aan het eind van de dag een trofee uitgereikt. Toernooileider Frank Willemsen, geassisteerd door Jermo van Zomeren, hield goed de hand aan het tijdschema. Enig ongemak ontstond halverwege toen er geen toner voor de printer meer aanwezig bleek, en de wandschema’s niet meer ververst konden worden. Maar met de microfoon lukte het om de spelers naar de juiste tafels te dirigeren. Zo ging het richting finales en werden de partijen alsmaar spannender. Tegen het eind van de middag waren de laatste finales gespeeld en konden de bekers en andere trofeeën worden uitgereikt. Traditiegetrouw gingen alle jeugdige, trotse prijswinnaars de zaal in voor de groepsfoto.

Prijswinnaars RK lagere jeugd 12 januari 2025:

Enkelklasse 3 Hoofdronde
1. Wesley Regterink (Almere United)
2. Dimitri Wijnen (TTVN)
3. Kjell van de Veen (Over ’t Net)   

Enkelklasse 3 Troostronde
1. Tim van Wijk (SVO)
2. Timo Blom (Over ’t Net)

Enkelklasse 4 Hoofdronde
1. Jonah Decker (TTV Hilversum)
2. Yinbo Sun (TTV Hilversum)
3. Saikrish Hari Shankar (UTTC)

Enkelklasse 4 Troostronde
1. Feline Muilwijk (Shot S)
2. Oliver Bollaart (SVO)

Enkelklasse 5 Hoofdronde
1. Mats van der Tol (Veenland)
2. Bram Muilwijk (Shot S)
3. Aarav Bali (TTV Hilversum)

Enkelklasse 5 Troostronde
1. Nathan de Jonge (Woerden)
2. Tuna Kaplan (TTV Hilversum)

Dubbelklasse 3
1. Timo Blom / Kjell van de Veen (Over ’t Net)
2. Felix Dort / Amir Kakimov (SVE)

Dubbelklasse 4
1. Zengbao Kleinpenning / Nathan de Jonge (Woerden)
2. Oliver Bollaart / Tijmen de Hoon (SVO)